Služby

Společnost Rami servis s.r.o. se zaměřuje na několik významných odvětví v oblasti svářecí a autogenní techniky.

Prodej a servis redukčních ventilů

  • Servis redukčních ventilů
   Chcete-li servisovat redukční ventil, jste u naši společnosti na správném místě. Naše společnost se zabývá servisem, revizemi, prodejem a výměnou redukčních ventilů.
  • Prodej redukčních ventilů
   Pokud si chcete zakoupit nový redukční ventil, nabízíme širokou škálu redukčních ventil od Chotěbořské společnosti GCE. Dále si u nás můžete zakoupit redukční ventily od společnosti Harris. Chcete-li speciální redukční ventil, samozřejmě se na nás můžete obrátit.
  • Servis / výměnný způsob:
   V případě, že máte starší redukční ventil a nechcete kupovat úplně nový redukční ventil, můžete u naší společnosti využít výměnného způsobu redukčních ventilů, kdy váš starý redukční ventil opravíme a obdržíte ventil repasovaný, včetně odzkoušen

Opravy a prodej autogenní techniky

Stejně jako u redukčních ventilů nabízíme i v dalších odvětvích autogenní techniky stejné služby. Opravujeme autogenní rukojeti, řezáky, řezací nástavce a další. Mezi naše speciální služby patří i revize a opravy pálicích strojů RSOMA, RS13 a RS131. Samozřejmostí je i prodej kompletního sortimentu autogenní techniky.

Opravy a prodej svářecí techniky

Mezi naše stabilní prvky patří i prodej a servis svářecí techniky. Nabízíme možnost přímého i online prodeje svářecí techniky. Jako partner společnosti Omicron u nás naleznete kompletní sortiment společnosti Omicron. Společnost Rami servis s.r.o. samozřejmě nabízí servis svářecích strojů

Pro zaslání ceníku oprav a služeb nás kontaktuje na info@ramiservis.cz